0212 212 55 52 info@theboldhotel.com

The Bold Hotel

Değerli misafirlerimize, İstanbul’un kalbi Şişli’de üst sınıf konaklama hizmeti sunuyoruz. Merkezi konumumuzla, dünya standartlarında temizlik anlayışımızla, güler yüzlü çalışan ekibimizle ve minimalist mimari tasarımımızla her türlü seyahatinizde sizleri konuk etmekten memnuniyet duyarız.

Özel Sağlık Kuralları

Pandemi döneminde salgına göre geliştirdiğimiz yeni kurallarımız ve temizlik anlayışımızla güvenle otelimizde konaklayabilirsiniz. Odalarımız özel ekibimiz tarafından düzenli olarak kimyasal ürünlerle dezenfekte edilmektedir.

Ulusal Turizm

Otelimiz dünya standartlarında turizm anlayışına göre dizayn edilmiş ve bu standartlara göre hizmet vermektedir. Yurtdışından gelen misafirlerimiz için özel hizmetlerimiz bulunmaktadır. Kurumsal müşterilerimize özel çözümler üretmekteyiz.

REZERVASYON VE DETAYLI BİLGİ İÇİN ULAŞIN

Otelimizin iletişim numaraları, mail adresi ve detaylı konumuna aşağıdan ulaşabilirsiniz.

ADRES

Mecidiyeköy, Selahattin Pınar Cd. No:28, 34394 Şişli/İstanbul

SIK SORULAN SORULAR

WEB SİTENİZDEN NASIL REZERVASYON YAPABİLİRİM?

Sitemizdeki telefon numaralarından bize ulaşarak rezervasyon yapabilirsiniz. Bunun dışında sitemizde bulunan “Rezervasyon Yap” butonlarından ya da Rezervasyon sayfasından gerekli bilgileri bize ileterek rezervasyon talebinde bulunabilirsiniz.

OTELDE RESTORAN BULUNUYOR MU?

Otelimizde dünya mutfağına entegre, genel sağlık standartlarına uygun hijyende 7/24 çalışan restorantımız bulunmaktadır.

KONUM OLARAK NE AYRICALIĞINIZ VAR?

Otelimiz İstanbul’un en merkezi ilçesi olan Şişli’de konumlanmaktadır. Bu bölge İstanbul’da her nereye gidecekseniz gidin en merkezi konum sayılmaktadır.

OTEL ÇEVRESİNDE ULAŞIM İMKANLARI NASIL?

Otelimizden çıktığınız andan itibaren İstanbul’un bütün toplu ulaşım hatlarına yürüme mesafesinde ulaşabilirsiniz.

BİZE 7/24 ULAŞABİLİRSİNİZ!

İstanbul’un en merkezi konumunda uygun fiyatlı ve ultra lüks konaklama.

rezervasyon numarası: 0212 212 55 52